Põhimäärus
Vallavolikogu
Vallavalitsus
 
Kontaktid
 
Palgaandmed
 
Puhkused
 
Vastuvõtuajad
 
Õigusaktid
Haridus
Kultuur ja sport
Sotsiaalvaldkond
Keskkonnakorraldus
Ehitus
Planeeringud
Teed ja tänavavalgustus
Rahvastikuregister
   
Can't parse line!
 
 
Kontaktid
EST » Omavalitsus » Vallavalitsus » Kontaktid
Prindi
     
 

Aegviidu Vallavalitsus

Aadress: Kase tn 10, Aegviidu, 74501 Harjumaa

telefon: 605 1770; 522 2764

e-mail: aegvv@aegviidu.ee

arved: arved@aegviidu.ee

 

arvelduskonto number EE881010002018890009

 

Vallavanem - Riivo Noor

e-mail: riivo.noor@aegviidu.ee
telefon: 605 1772, 5088236
haridus: Kõrgem (ärijuhtimine)
Tööülesanded loetletud põhimääruses

Vallasekretär - Anne Loik

e-mail: anne.loik@aegviidu.ee
telefon: 5222764
vastuvõtt E, N 9-15
haridus: Kõrgem (õigusteadus)

ametnik

Finantsjuht - Riina Ahven

e-mail:  riina.ahven@aegviidu.ee
telefon: 605 1773
haridus: Kõrgem

ametnik

Kantseleispetsialist - Lilja Piibeleht-Tarassov

e-mail: lilja@aegviidu.ee
telefon: 605 1770
haridus: kutsekeskharidus

töötaja


Raamatupidaja - Kristel Lehemets

e-mail: kristel.lehemets@aegviidu.ee
telefon: 605 1774
haridus: Kesk-eri (kaubanduse organiseerimine)

töötaja

Majandusspetsialist- Enn Pung

e-mail: enn.pung@aegviidu.ee
telefon: 605 1775
haridus: Kõrgem (ehitusinsener)

ametnik

Sotsiaal- ja haridusspetsialist - Kristel Lään

e-mail: kristel.laan@aegviidu.ee
telefon: 605 1776
haridus: Kõrgem (sotsiaaltöö)

ametnik

Maa- ja ehitusspetsialist - Anne Ruus

e-mail: anne.ruus@aegviidu.ee
telefon: 605 1777
vastuvõtt E 10-15
haridus: Kõrgem (metsamajandus)

ametnik