Aegviidu transport: Kuidas kohale jõuda ja liigelda

Aegviidu on Eestis asuv väikelinn, mis asub umbes 60 kilomeetri kaugusel Tallinnast. Siin on mõned võimalused, kuidas Aegviidusse jõuda ja kohapeal liigelda:

  1. Autoga: Kõige mugavam viis Aegviidusse jõudmiseks on autoga. Tallinnast võtke suund Peterburi maanteele (Tallinn-Narva maantee), jätkake teekonda mööda seda maanteed umbes 40 kilomeetri võrra ja pöörake seejärel paremale Aegviidu suunas. Aegviidus on parkimisvõimalused saadaval.
  2. Ühistransport: Aegviidu on saavutatav ka ühistranspordiga. Tallinnast võite võtta rongi, mis suundub Aegviidu suunas. Rongide sõiduplaanid ja -graafikud võivad aja jooksul muutuda, seega soovitan teil kontrollida Eesti Raudtee või teiste asjakohaste raudteetranspordioperaatorite veebisaite, et saada ajakohastatud teavet.
  3. Taksoga: Teine võimalus on kasutada taksoteenust, et jõuda Aegviidusse või liikuda kohapeal. Tallinnas on palju taksoettevõtteid, mida saab kasutada Aegviidusse sõitmiseks. Kohapeal võite küsida kohalikelt taksojuhtidelt või tellida takso telefoni või mobiilirakenduste kaudu.
  4. Käimine ja jalgrattad: Aegviidu ise on suhteliselt väike, seega saate liikuda jalgsi ja jalgrattaga, et avastada piirkonda. Seal on palju matkaradasid ja looduslikke kohti, kus saate nautida jalutuskäike või jalgrattasõitu.

Soovitan teil enne reisi kontrollida transpordi- ja sõiduplaane ning veenduda, et teil on vajalikud ressursid ja teave liikumiseks Aegviidusse ja seal ringiliikumiseks.

Jaga