Parimad majutuskohad Aegviidus

Aegviidu piirkonnas on mitmeid majutusvõimalusi, mis pakuvad mugavust ja lähedust loodusele. Siin on mõned soovitatud majutuskohad Aegviidus:

  1. Paunküla Heaolukeskus: Paunküla Heaolukeskus asub Paunküla järve ääres ja pakub erinevaid majutusvõimalusi, sealhulgas kämpingud, puhkemajad ja saunaga majutus. Keskusel on ka restoran ja saunakeskus.
  2. Kakerdaja puhkemaja: Kakerdaja puhkemaja asub Kakerdaja raba lähedal ning pakub hubaseid majutusruume. Siin saab nautida vaikust ja loodust ning lähedalasuvate matkaradade lähedust.
  3. Aegviidu Puhkebaas: Aegviidu Puhkebaas asub Aegviidu mõisa lähedal ning pakub erinevaid majutusvõimalusi, sealhulgas puhkemajad ja kämpingud. Lisaks majutusele on siin ka restoran ja saun.
  4. Kõrvemaa matkakeskus: Kõrvemaa matkakeskus asub Aegviidust lühikese autosõidu kaugusel ning pakub erinevaid majutusvõimalusi, sealhulgas kämpingud, puhkemajad ja telkimisalad. Keskusel on ka restoran ja saunakeskus.
  5. Metsaääre puhkemaja: Metsaääre puhkemaja asub Aegviidust veidi kaugemal, kuid pakub rahulikku majutust keset loodust. Majas on saun ja avarad toad.

Need on vaid mõned soovitatud majutuskohad Aegviidu piirkonnas. Soovitan teil uurida täpsemalt iga majutuskoha kohta, et leida enda vajadustele ja eelistustele sobiv variant. Samuti soovitan broneeringut tehes kontrollida saadavust ja hinnainfot.

Jaga